SHITET APARTAMENT 1+1 … TE PARKU..!!

 • 89.000€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 89.000€

Details

 • Price: 89.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET APARTAMENT 1+1… TE PARKU..!!

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 77 m2 ne katin e 10…!! GATI PER BANIM..!!
Apartamenti ndodhet te ish parku pran bashkise ne kompleksrin SQUEERE 21 ne nje ngaa komplekset me te mire dhe me te bukur te zones me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire, ne nje zone shume te mire dhe te kerkuar te Tiranes me te gjitha fasilitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!!
SHITET PER NJE CMIM 1150 EURO m2 NGA 1250 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL.. !!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i pare.
Tirane

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL