SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATET CABEJ

 • 53.000€
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATET CABEJ

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 53.000€

Details

 • Property ID: 39804
 • Price: 53.000€
 • Property Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 7- te banim te nje pallati te ri 8 katesh me ashensor me kapote dhe ka nje siperfaqe totale prej 71m2.Organizohet ne nje dhome gjumi , nje kuzhine , nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug- Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj. Disponon dukumentacion te plote hipotekor. Apartamenti shitet i mobiluar me mobilje ten je stili modern. Jane shume component qe e bejne kete shtepi nje ambient mjaft te kendeshem . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

tps://billionrealty.al/index.php/property/shitet-apartament-11-te-pallatet-cabej-2/

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate