SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATET AGIMI

 • 80.000€
, Tek Pallatet Agimi
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATET AGIMI

, Tek Pallatet Agimi
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Shitet apartament 1+1, 52 m2 ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar ne vijen e pare te ndertimit te ish kinema Agimi.
Apartamenti eshte i rikostruktuar i shtruar me parket. Apartamenti organizohet ne 1 kuzhine+sallon ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone apo ne prona te ngjajshme telefononi ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…allatet-agimi/

 • Address Tek Pallatet Agimi
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate