SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATET AGIMI ID-987

 • 77.000€
5 Blloku, Blloku, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATET AGIMI ID-987

5 Blloku, Blloku, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 77.000€

Details

 • Price: 77.000€
 • Size: 40 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATET AGIMI ID-987

 

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes shitet apartament i tipologjise 1+1.

Apartamenti ndodhet te Pallatet Agimi, disponon nje siperfaqe totele 40m2.

Perbehet nga 1 dhome, sallon dhe 1 tualet, eshte i pershtatshem per zyra.

Momentalisht apartamenti eshte ne proces rikonstuksioni.

Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATET AGIMI

 • Address Blloku, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate