SHITET APARTAMENT 1+1 TE OXHAKU 78.000 EURO

 • 78.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~1+1
~65 M2 BRUTO
~55 M2 NETO
~1 TUALET
~KATI 2 NGA TOKA
~SAPO RIKONSTRUKTUAR
~PUNIMET HIDRAULIKE DHE ELEKTRIKE TE REJA
~ME PARKET
~MUNDESI E MIRE BANIMI DHE BIZNESI
~PALLATI RI
~PALLATET COLOMBO , RRUGES PER TE KLANI
~CMIMI 78.000
~KONTAKTONI 0676722221
X600

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE