SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMUNA E PARISIT! Billion417

 • 83.000€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMUNA E PARISIT! Billion417

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 83.000€

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 76 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ,me ashensor. Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen ,(e cila ka dalje ne ballkon), dhomes se gjumit dhe tualetit. Apartamenti shitet bosh . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate