Shitet Apartament 1+1 te ish Rest Durresi

 • 54.500€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 1+1 te ish Rest Durresi

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 54.500€

Details

 • Price: 54.500€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Zona/Rruga : Ferit Xhajko te ish Restorant Durresi

Shitet Apartament 1+1 me sip,55m ne katin 3 ne nje pallat egzistues 5 katesh dhe shume i mirmbajtur nga banoret e pallatit.Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe pjeserisht i mobiluar.Organizohet nga nje koridor ndares,nje sallon bashke me guzhinen,nje dhome gjumi,nje tualet me dritare natyrale dhe nje ballkon.Orientimin e ka Jug Perendim.Mund te shitet edhe me kredi bankare.Ndodhet te rruga Ferit Xhajko te ish Restorant Durresi.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"