SHITET APARTAMENT 1+1 TE GJYKATA E RE, ELBASAN

 • 39.848€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TE GJYKATA E RE, ELBASAN

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 39.848€

Details

 • Price: 39.848€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 70 32 245

Description

Shitet apartament 1+1 te Gjykata e Re, Elbasan. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati në ndërtim dhe ka një sipërfaqje të brendshme prej 72.46 m2.
Shitet me nje çmim prej 39 848  Euro / Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 70 32 245

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-te-gjykata-e-re-elbasan/

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate