SHITET APARTAMENT 1+1 TE DIPLOAMATI ME PAMJE BALLORE 56.000 EUR.

  • 56.000€
, Cameria

Details

  • Price: 56.000€
  • Size: 70 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 1
  • Mob / Tel: 0682803436

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ZONEN E UJIT TË FTOHTË ME PAMJE NGA DETI, VLORË

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë banimi.
Orientimi Jug.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 70 m2 neto.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
1 Dhom gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Ka mundësi për garazh privat jashtë çmimit.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi: 56.000 Euro/ total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355682803436

  • Address Cameria
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare