SHITET APARTAMENT 1+1 TE BOTANIKU

 • 59.500€
, Kopështi Botanik
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TE BOTANIKU

, Kopështi Botanik
 • 59.500€

Details

 • Price: 59.500€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Botaniku shitet Apartament 1+1 me nje super orientim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me 1 sallon te madh, kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare . Apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes fale qetesise dhe ajrit te paster. Zona ku ndodhet  ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te tjera kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Kopështi Botanik
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate