Shitet Apartament 1+1 te Blv Zogu 1

 • 70.000€
9 Qender, Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 1+1 te Blv Zogu 1

9 Qender, Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Zona/Rruga : Bardhok Biba te Blv Zogu 1

Shitet Apartament 1+1 te Blv Zogu 1
Zona/Rruga : Bardhok Biba ose Blv Zogu 1
Shitet Apartament 1+1 me sip,62m ne katin e 1 ne nje pallat 5 katesh egzistues i ndertuar mbas viteve 90,ka 6 shkalle qe ngjtesh per te Apartamenti. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore,dhe eshte i organizuar nga nje koridor ndares,nje sallon bashke me guzhinen,nje dhome gjumi,nje tualet me dritare natyrale dhe nje ballkon qe shfrytezohet ne forme verande,per arsye se eshte ber nje shtese ne ballkon rreth 40m.Orientimin e ka nga Jugu,eshte shpi me diell.Ndodhet mbrapa shkolles Sami Frasheri midis rruges se Barrikadave dhe BLV Zogu i 1. Mund te shitet edhe me kredi bankare.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.

 • Address Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"