SHITET APARTAMENT 1+1 TE BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT”

 • 85.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Blloku Residencial “Kodra e Diellit”, është e vendosur në mes te gjelberimit, ajrit të paster dhe qetësisë, një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Ndodhet pranë me Kopshtin Botanik të kryeqytetit dhe me Unazen e Madhe, gjë e cila bën të mundur daljen nga Tirana shumë lehtë për në zona dhe qytete të tjera.

Rezidenca ofron shumë gjelbërim, pamje të bukur, mirëmbajtje, siguri 24 orë, jetesë në komunitet, infrastruktrure moderne, shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbanistike etj. duke ju ufruar keshtu një jetë komode.

Godina ku ndodhet apartamenti 1+1 ne shitje, është 5 kate + 2 kate parkim. Do t’ju ofroje ashensor, punime cilësore dhe administrim shumë të mirë.

Mbaron në Gusht 2022

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…odra-e-diellit

KONTAKT: +355672043899

Email: info@inf-93.com

 • Address Rezidenca Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93