SHITET APARTAMENT 1+1 SIPËRFAQE 54 m² KATI 3-TË LAGJIA 17, KORÇË. 2,400,000 LEK / Total

 • 19.266€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 SIPËRFAQE 54 m² KATI 3-TË LAGJIA 17, KORÇË. 2,400,000 LEK / Total

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 19.266€

Details

 • Price: 19.266€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Shitet apartament në katin e 3 të një pallati 5 katësh në lagjen 17 Korçë.
Prona ka një sipërfaqe 54 m² dhe organizohet në: Dhomë ndjenje + Kuzhinë, Dhomë gjumi, Koridor, Tualet + Ballkon.
Shitet me një çmim prej 2400000 Lek/Total, i negociueshem.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate