Shitet apartament 1+1, Rruga re e Portit Durres

 • 58.000€
, Rruga re e Portit
shitje

Shitet apartament 1+1, Rruga re e Portit Durres

, Rruga re e Portit
 • 58.000€

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 1+1, Rruga re e Portit Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 71 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nderteses.
Me Ballkon
Me ashensor
Cmimi: 58 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

 • Address Rruga re e Portit
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona