Shitet, Apartament 1+1, Rruga Mine Peza, Tiranë. 112,350 € ID: OPP+28341

 • 112.350€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 112.350€

Details

 • Price: 112.350€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Shitet, Apartament 1+1.
Mine Residence, në rrugën Mine Peza.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe bruto: 74.9m2.
• Sipërfaqe neto:62m2.
• Kati 9.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, 1 tualet,1 ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Me ashensor.
• Mundësi parkimi.
Më tepër detaje për rezidencën:
• Fasadë e ventiluar.
• Instalimet hidraualike me multistradë dhe hidrosanitare incaso.
• Vetratat dhe dritaret plastike me dopo xham duke siguruar mbrojtjen termike të objektit.
• Dyer të brendshme tamburato me dizenjo dhe ngjyra të ndryshme.
• Infrastrukturë për instalime ngrohje me kasetë komandimi në ballkon (individuale).
• Instalime elektrike cilësore me mbrojtje termike.
• Pllaka/Parket.
•Instalim i citofonisë.
•Parkime nëntoksorë me standarte dhe ventilim natyral, pajisur me vijëzime e sinjalistikë të plotë dhe portë me komandim me pult.
Kompleksi ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës shumë afër qendrës dhe të gjitha shërbimeve të nevojshme për një familje si shkolla, kopshte, cerdhe markete, transport urban etj.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +