Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi I Manastirit, Rezidenca Zirkon, Tiranë. 60,000 € ID: OPP+21593

 • 60.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi I Manastirit, Rezidenca Zirkon, Tiranë. 60,000 € ID: OPP+21593

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 66 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355696141644

Description

Shitet apartament 1+1 në rrugën Kongresi I Manastirit, Rezidenca Zirkon.
Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65.9m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Orientimi i tij jug mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Ekstra që ofron apartamenti:
• ndërtim cilësor
• në proces hipotekimi
• kubaturë e rregullt katrore
• termoizolim
• izolim akustik
• sistemi hidraulik
• sistemi i ngrohjes/ftohjes
• projektim ambiental
Për ta vizituar na kontaktoni !

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +