Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji, Tiranë. 57,500 € ID: OPP+22695

 • 57.500€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji, Tiranë. 57,500 € ID: OPP+22695

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 57.500€

Details

 • Price: 57.500€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692542681

Features

Description

Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 61 m2
• Kati 1.
• Orientim lindje.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet ,ballkon.
Cilësime të tjera:
• Korridor shpëndarës.
• Pjesërisht i mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +