SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES SE KUQE! 120,000 €

, Riza Cerova

Details

  • Size: 71 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: 0686039100

Description

Shitet apartament prane Shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 4

Organizimi
1 korridor shperndares, 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1 tualet.
Ka nje siperfaqe totale prej 71 metra bruto dhe 63.5 metra neto.
Adresa: Riza Cerova, Shkolla e Kuqe
DOKUMENTACION: Ka hipoteke
ID e Pronës : IRG92532
Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje
  • Address Riza Cerova
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact