Shitet apartament 1+1 prane shkolles Qemal

 • 45.000€
,

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 20 69 166

Description

🏘Shitet apartament 1+1 prane shkolles Qemal Mici, Durres🌊

👉Apartamenti eshte me siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nderteses.

📌E mobiluar

📌Drejtimi nga lindja

📌1 banjo

💶Cmimi : 45 000 Euro

Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni

☎️+355 67 38 66 666

+355 67 20 69 166

Address

 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona