Shitet apartament 1+1 prane shkolles Qemal Mici

 • 45.000€
, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0035567 38 66 666

Description

Shitet apartament 1+1 prane shkolles Qemal Mici, Durres

Apartamenti eshte me siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nderteses.

E mobiluar

Drejtimi nga lindja

1 banjo

Cmimi : 45 000 Euro

Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni

+355 67 38 66 666

+355 67 20 69 166

 • Address Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona