SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES MIHAL GRAMENO ID-938

 • 53.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES MIHAL GRAMENO ID-938

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 53.000€

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES MIHAL GRAMENO ID-938

Shitet  apartament 1+1 ne Rrugen Mihal Grameno  100m nga Shkolla Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje palllati ekzistues . Apartamenti ka hapsira teper te bollshme me nje siperfaqe 52.1m2.Organizimi eshte perfekt per nje jetese komode , dhoma e gjumit si dhe dhoma e ndenjes (salloni + kuzhina) lidhen nga nje korridor . Apartamenti eshte i mobiluar , ka nje orientim shume te mire lindje -perendim  i cili ben te mundur ndricimin gjate gjithe dites me drite natyrale .Apartamenti disponon dokumentacion certifikate pronesie dhe ndodhet ne nje nder zonat me te frekuentuara te Kryeqytetit.

Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-apartament-11-prane-shkolles-mihal-grameno/

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate