SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRËS “KRISTAL”, TIRANË.

 • 67.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga "Bill Klinton"
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRËS “KRISTAL”, TIRANË.

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga "Bill Klinton"
 • 67.000€

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045108

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRËS “KRISTAL”, TIRANË.

Apartamenti shitet i mobiluar dhe në çmim përfshihet edhe një vendparkim.
Prona ndodhet në një zonë shumë të mirë të qytetit, në një kompleks të ri.
Apartamenti është i investuar mirë dhe ka një sipërfaqe prej 60 m2 të organizuar në: 1 dhomë gjumi, 1 gatim/ndenje/ngrënie, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Posedon dokumenta të rregullta pronësie.
Çmimi: 67.000 Euro/Total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045108.

 • Address Rruga "Bill Klinton"
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate