SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRES (BULEVARDI ZOGU I)

 • 105.000€
, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRES (BULEVARDI ZOGU I)

, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Apartamenti 1+1 ne shitje i ri ka nje vendodhje shume te mire tek rruga “Dervish Hatixhe”, 5 min nga qendra e Tiranes, 500 M nga pazari i ri, 100 M nga shkolla e mesme “Sami Frasheri”, 50 M nga shkolla 9 vjeçare “Lidhja e Prizrenit” afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.
Objekti i ri i cili ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes, do te ofroje cilesi te larte ndertimi, lartesi 3.4 metra, rifinitura bashkohore, fasade të ventiluar, termoizolim, dritare dopio xham alumin termik, siguri 24 ore, ashensore, mirembajtje, parkime, sherbime, etj
Apartament ne shitje 1+1 i ri me siperfaqe neto 52.8 m2 (63.4 m2 bruto) ne katin e 1 teknik, me orientim perendim, ofron dhome ndenje + kuzhina, dhome gjumi dhe tualet.

Kontakt: +355672043899

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…-zogu-i-pare-2

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93