SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË MINISTRISË SË JASHTME

 • 129.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Ministria e Jashtme
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË MINISTRISË SË JASHTME

3 Ministria e jashtme / Brryli, Ministria e Jashtme
 • 129.000€

Details

 • Price: 129.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament i tipologjisë 1+1 pranë Ministrisë së Jashtme. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me ashensor.
Sipërfaqja e apartamentit është 80.57 m2 dhe organizohet në 1 dhomw gjumi, sallon ndenjieje së bashku me kuzhinën, 1 tualet dhe një ballkon.
Cilësia e ndërtimit në këtë kompleks është e nivelit më të lartë, duke nisur nga fasada termike dhe vetrata termike.
Gjithashtu për çdo kat struktura është e përforcuar për mbrojtjen maksimale nga tërmeti.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron qetësinë dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linjë urbani etj.
Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni në numrin 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/p…-se-jashtme-2/

 • Address Ministria e Jashtme
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate