Shitet apartament 1+1 Prane Majestic, Shkembi Kavajes

 • 25.700€
, Prane Majestic, Shkembi Kavajes
shitje

Shitet apartament 1+1 Prane Majestic, Shkembi Kavajes

, Prane Majestic, Shkembi Kavajes
 • 25.700€

Details

 • Price: 25.700€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 1+1 Prane Majestic, Shkembi Kavajes
Apartamenti eshte me siperfaqe 50 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nderteses.
 Me Ashensor
Cmimi: 27 500 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Prane Majestic, Shkembi Kavajes
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona