Shitet apartament 1+1 prane lungomares !

 • 94.000€
, Dhimiter Konomi, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
shitje
, Dhimiter Konomi, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
 • 94.000€

Details

 • Price: 94.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698252671

Description

Shitet apartament 1+1 ne Lungo Mare prane shkolles se Marines,Vlore.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 67.88 m2 edhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine bashke nje dhome gjumi edhe nje tualet me dritare.
Ofron pamje anesore ne det edhe pozicionohet ne katin e 2 banim i 3 nga toka.
Ndodhet vetem disa metra larg nga deti edhe ne nje zone te preferuar ku ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme .
Apartamenti eshte ne faze nderimi edhe ne Mars 2023 do te jete gati per banim.
Pagesa mund te behet me 3 keste.
Per me teper info apo vizite ne prone me kontaktoni.

 • Address Dhimiter Konomi, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
mariazhavari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
mariazhavari
 • mariazhavari