SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË LUNGOMARES, VLORË.

  • 85.000€
,

Details

  • Price: 85.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË LUNGOMARES, VLORË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 85.44 m², me dokumentacion të rregullt hipotekor, me çertifikatë pronësie.

Organizohet në:
sallon+ guzhinë,
1 dhomë gjumi,
1 tualet,
1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e 2-të, të një pallati te ri me ashensor.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme.

Çmimi i apartamentit është 85.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare