SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË KOMUNËS SË PARISIT, TIRANË

 • 83.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 83.000€

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 51 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË KOMUNËS SË PARISIT, TIRANË

 

SIPËRFAQJA: 51 m²

CMIMI: 83000 EURO

VENDNDODHJA: Pranë Komunës së Parisit

 

Tipologjia 1+1

1 Ambient ndenje+ gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet

 

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri , të mirë administruar dhe është totalisht I rinovuar .Arredimi bashkëkohor I apartamentit bën te mundur një jetesë mjaft të qetë dhe komode. Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0692048884

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta