SHITET APARTAMENT 1+1  , PRANË KODRËS SË DIELLIT, NË REZIDENCËN KORREKT CONSTRUCTION TIRANË

 • 89.460€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 89.460€

Details

 • Price: 89.460€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET APARTAMENT 1+1  , PRANË KODRËS SË DIELLIT, NË REZIDENCËN KORREKT CONSTRUCTION TIRANË

Çmimi: 89460 euro

Sipërfaqe totale:74.55 m²

Sipërfaqe neto : 65.58 m²

Sipërfaqe e përbashkët: 9.97 m²

Apartamenti ndodhet në katin e pare të banimit . Ai është I organizuar në sallon ndenje+ ambient gatimi me dalje në ballkon , dhoma e gjumit dhe tualeti

Tipologjia 1+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
1 Dhome gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
1 Tualet

 

Objekti ku ndodhet banesa do të jetë 5-kate i lartë i rrethuar jo vetëm  nga gjelbërimi që ofron zona por dhe nga gjelbërimi i projektuar në apartamente si dhe do të kete 3-kate parking nëntokësor.

Objekti ofron:

 • Fasadë të ventiluar
  • Termoizolim
  • Ambjente rekreative dhe të gjelbëruara.

Zona në të cilën ndodhet aprtamenti  të ofron qetësi dhe  është e pozicionuar larg zhurmave dhe smogut.

Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me Liqenin e Tiranës, autostradën Tiranë-Elbasan dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0697032241

 

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta