SHITET APARTAMENT 1+1, PRANË ISH QYTETIT TË NXËNËSVE,TIRANË.

  • 65.734€
,

Details

  • Price: 65.734€
  • Size: 71 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 1+1, PRANË ISH QYTETIT TË NXËNËSVE,TIRANË.

Zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha fasilitetet e domosdoshme të përditshmërisë gjithashtu, është një zonë e zhvilluar e Tiranës.
Vendndodhja: ish qyteti i nxënësve.

Sipërfaqe: 71.45 m2 bruto (61.69 neto).

Çmimi: 920 Euro/m2 (I PA NEGOCIUESHËM).

Organizimi:
Sallon + Kuzhinë,
1Dhomë gjumi,
1Tualet,
1Ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të banim të një pallati të mirëadmnistruar dhe të pajisur me ashensor.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë më kontaktoni :
+355697032244

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta