SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË ISH PARKUT TË AUTOBUSAVE, TIRANË

 • 107.000€
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Parku 1 Kilometër, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Parku 1 Kilometër, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 107.000€

Details

 • Price: 107.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË ISH PARKUT TË AUTOBUSAVE, TIRANË

 

 

Çmimi:107.000 euro
Sipërfaqja: 77 m2
Vendndodhja: Parku, Tiranë

 

Banesa ndodhet në katin e 3-të të banimit në një pallat të ri me hipotekë .Pallati disponon ashensor të cilët janë në gjendje pune si dhe punime mjaft cilësore. Apartamenti organizohet nga ambienti I ndenjes+ gatimit , dhoma e gjumit dhe tualeti .Apartamenti është I pa mobiluar , disponon parket

 

Tipologjia:1+1
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
1 Dhome gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
069 70 322 41

 

 • Address Parku 1 Kilometër, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta