SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË DELIJORGJIT ,TIRANË

 • 122.500€
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
shitje
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 122.500€

Details

 • Price: 122.500€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË DELIJORGJIT ,TIRANË

 

Sipërfaqe: 87.5  m²
Çmimi: 122.500 euro
Vendndodhja: Rruga Ndre Mjeda

 

Apartamenti ndodhet në katin e 1 -rë  të banimit  dhe të 3-të nga toka pasi 2 kate janë biznes, në një pallati të ri me ashensor.
Apartamenti organizohet në korridorin hyrës, sallonin e ndenjes bashkë me këndin e gatimit, një dhomë gjumi, një ballkon dhe një tualet .Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, çka e bën një pronë ideale si për banim, por edhe për investim duke e lënë me qira. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

Tipologjia 1+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
1 Tualet

 

Për më shumë informacione kontaktoni në: +355697032244

 

 

 • Address Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta