SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË BASHKISË HIMARË.

 • 65.000€
, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË BASHKISË HIMARË.

, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355693041461

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË BASHKISË HIMARË.

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor; në një zonë lehtësisht të aksesueshme të qytetit.

Hyrja organizohet në: 1 dhomë, 1 sallon + guzhinë, 1 tualet dhe një ballkon i cili zotëron pamje nga deti.

Çmimi është 65.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355693041461.

 • Address Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate