SHITET APARTAMENT 1+1 PRAN PROKURORISE

 • 88.000€
, Rruga Haxhi Hysnibelliu, prane Prokurorise
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 PRAN PROKURORISE

, Rruga Haxhi Hysnibelliu, prane Prokurorise
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 prane Prokurorise, Rruga Haxhi Hysnibelliu.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 67,5m2 dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte i organizuar me 1 dhome ndenjie+kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon dhe nje depo. Apartamenti eshte ne ane te rruges.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Ka orientim perendim.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…an-prokuroris/

 • Address Rruga Haxhi Hysnibelliu, prane Prokurorise
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate