SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALLE UNV ”ISMAIL QEMALI” VLORE.

 • 65.000€
, Cameria

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0683354824

Description

Shitet Apartament 1+1 perballe Unv.”Ismail Qemali” Vlorë.

✅Apartamenti ka një sipërfaqe prej 63.4m² 58.37m² neto
✅Disponon certifikat pronësie

Kati i 9-të një pallati te ri

organizohet në :

✅1Dhom Gjumi

✅Sallon + kuzhinë

✅1Tualet

✅1 Ballkon

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës dhe eshte i rikonstruktuar se fundmi.

✅Çmimi 65 000 Euro/ Total

————————————————————————

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

0683354824

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare