Shitet, Apartament 1+1 (Papafingo), Fresku, Tiranë. 73,000 € ID: OPP+17701

 • 73.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1 (Papafingo), Fresku, Tiranë. 73,000 € ID: OPP+17701

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 73.000€

Details

 • Price: 73.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692985009

Description

Shitet, apartament 1+1 (Papafingo), në zonën e Freskut, Rruga e Teleferikut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 106.8 m2.
• Kati i 7-të banim .
• Orientim Lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, verandë.
Cilësime të tjera:
•Bosh.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Me ashensor.
• Super pamje nga Tirana & Dajti.
Për ta vizituar na kontaktoni! OPP+17701

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +