Shitet, Apartament 1+1 (Papafingo), Fresku, Tiranë. 52,000 € ID: OPP+19274

 • 52.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1 (Papafingo), Fresku, Tiranë. 52,000 € ID: OPP+19274

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Shitet, apartament 1+1 (Papafingo), në zonën e Freskut, rruga Muhamet Deliu.
Informacion mbi pronën:
•Sipërfaqja e brendshme: 68.92 m2
• Sipërfaqja totale: 85.76 m2.
• Kati i 5.
• Orientim Jug-Lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe verandë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërdarës.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Bosh, I mobiluar 59000 euro.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Mundësi parkimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +