Shitet, Apartament 1+1 (Papafingo), Fresku, Tiranë. 26,000 € ID: OPP+18678

 • 26.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1 (Papafingo), Fresku, Tiranë. 26,000 € ID: OPP+18678

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 26.000€

Details

 • Price: 26.000€
 • Size: 46 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692542681

Description

Shitet, apartament 1+1 (Papafingo) në zonën e Freskut, Rruga Xhon Belushi.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 46 m2
• Kati i 6 banim (i fundit).
• Orientim Jug-Lindje.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar: me oxhak.
• Bosh.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Mundësi ideale investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +