Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë. 52,000 € ID: OPP+22901

 • 52.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë. 52,000 € ID: OPP+22901

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697015473

Features

Description

Shitet, Apartament 1+1, Varri Bamit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale:56.4 m2.
• Kati 2.
• Orientim lindje-perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, 1 tualet , ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.i
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore..
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +