SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN FRESKUT

 • 48.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN FRESKUT

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 48.000€

Details

 • Price: 48.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355696484888

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN FRESKUT

Shitet apartamenti 1+1 ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe totale 74 m2 ndodhet ne katin e 3 banim  te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon ndenji+kuzhine,1 dhome gjumi,1 tualet dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te kerkuar per banim pasi te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme .Apartamenti eshte i mobiluar me nje arredim bashkekohore.Apartamenti eshte ne proces hipotekimi .

https://billionrealty.al/index.php/property/shitete-apartament-11-ne-zonen-freskut/

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate