SHITET APARTAMENT 1+1 NË ZONËN E UJIT TË FTOHTË, VLORË.

  • 55.000€
,

Details

  • Price: 55.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ZONËN E UJIT TË FTOHTË, VLORË.

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banimi.
Orientimi Jug-Lindje.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 64 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
1 Dhomë gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Ka mundësi për garazh privat jashtë çmimit.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 55,000 Euro / total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare