SHITET APARTAMENT 1+1 NË ZONËN E PLAZHIT, DURRËS.

 • 42.790€
, Plazh, Durrës
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ZONËN E PLAZHIT, DURRËS.

, Plazh, Durrës
 • 42.790€

Details

 • Price: 42.790€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355697022840

Features

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ZONËN E PLAZHIT, DURRËS.

Prona ndodhet në një nga zonat më të mira të qytetit dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ka një sipërfaqe prej 83.9 m2.
Shitet me çmimin 42790 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840.

 • Address Plazh, Durrës
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate