SHITET APARTAMENT 1+1 NË YZBERISHT, TIRANË.

 • 58.000€
, Yzberisht
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË YZBERISHT, TIRANË.

, Yzberisht
 • 58.000€

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045108

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË YZBERISHT, TIRANË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 57.86 m2 dhe ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri me ashensor, dhe administrim shumë të mirë.
Prona organizohet në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë ,1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar, me një çmim 58000 Euro/total, (i diskutueshëm).

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045108.

 • Address Yzberisht
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate