Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht, 42000€

 • 42.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Besim Alla ne Yzberisht
shitje

Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht, 42000€

6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Besim Alla ne Yzberisht
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Besim Alla ne Yzberisht, me nje siperfaqe totale 71.9 m2 ku 61 m2 siperfaqe e brendshme dhe 10.9 m2 siperfaqe e perbashket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor.
Organizimi: salloni se bashku me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira te Yzberishtit dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor, ndodhet 20 min larg qendres se Tiranes dhe 30 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Çmimi: € 42.000

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania