SHITET APARTAMENT 1+1 NE XHAMLLIK !! ID: Billion481

 • 50.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NE XHAMLLIK !! ID: Billion481

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NE XHAMLLIK !!
ID: Billion481
Shitet apartamenti i tipologjise 1+1 i ndodhur ne zonen e Xhamllikut. Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen dhe 1 tualet . Ndodhet ne katin e 4 jo i fundit , ne pallat ekzistues. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor .Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
https://billionrealty.al/property/1703/shitet-apartament-1-1-ne-xhamllik-billion481.html

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate