SHITET APARTAMENT 1+1 NË VLORË

 • 35.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË VLORË

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 35.000€

Details

 • Price: 35.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “MIS DURHAN”, VLORË.

Sipërfaqja e pronës është 56.4 m2, e çertifikuar.
Prona ndodhet në katin e 3-të dhe
organizohet në 1 dhomë gjumi , 1 sallon + kuzhinë ,1 oxhak , 1 banjo, dhe 1 ballkon.
Prona shitet e mobiluar.
Zona në të cilen ndodhet ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte.

Çmimi i pronës është 35 000 Euro/total, i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate