Shitet! Apartament 1+1 ne Vlore me pamje nga deti

 • 104.900€
, Vlora, Haziz xhyherri

Details

 • Price: 104.900€
 • Size: 40 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355 69 83 777 53

Description

Zbuloni një apartament mahnitës 1+1 për shitje në qytetin e Vlorës, Shqipëri. Kjo njësi kompakte por e shkëlqyer krenohet me një pamje magjepsëse nga deti dhe përfshin një sipërfaqe totale prej 40 m2. Ajo që e veçon këtë apartament është shtimi luksoz i një sauna , duke ofruar oazin perfekt për relaksim dhe mirëqenie.
Mos e humbisni mundësinë për të përjetuar përzierjen e përsosur të rehatisë, komoditetit dhe pamjeve mahnitëse të detit në këtë apartament të mrekullueshëm.

 • Address Vlora, Haziz xhyherri
 • City Vlore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Estateall company
 • Estateall company