SHITET APARTAMENT 1+1 NE VLORE! Billion452

 • 33.000€
, Isa Boletini (1864-1916), SH8, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VLORE! Billion452

, Isa Boletini (1864-1916), SH8, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 33.000€

Details

 • Price: 33.000€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

Shitet apartament 1+1 ne Vlore ,lagja Isa Boletini. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor , nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Siperfaqja e apartamentit eshte 57 m2 dhe ndodhet ne katin e tete te nje pallati 9 katesh. Ka organizim te mire dhe orientim perfekt ,jug-lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!0692033500

 • Address Isa Boletini (1864-1916), SH8, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate