SHITET APARTAMENT 1+1 NE VALAMAR, GJIRI I LALZIT

 • 100.000€
, L13
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VALAMAR, GJIRI I LALZIT

, L13
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355672077709

Description

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 72m ne total ndodhet ne katin e 2 nga toka me pamje nga deti Adriatik me orientim jug-perendim-lindje i cili ofron 1 dhome ndenje + kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te bollshem. Apartamenti shitet i pamobiluar dhe disponon kontratë sipërmarrje. Cmimi 100.000€ perfshin dhe nje post parkimi.
Per informacione te tjera ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

 • Address L13
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Erald
 • Erald