APARTAMENT 1+1 NE “VALA MAR” RESIDENCE, GJIRI I LALZIT

 • 65.000€
, Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
shitje

APARTAMENT 1+1 NE “VALA MAR” RESIDENCE, GJIRI I LALZIT

, Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: ‭+355 69 605 4036‬

Description

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriati dhe eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Rezidenca ofron vila dhe apartamente ne shitje buze detit, ambiente sherbimi + facilitete, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 54.8 m2 neto (60.7 m2 bruto), ne katin e trete, me pamje nga deti Adriatik me orientim veri-lindje, i cili ofron me 1 dhome ndenje + kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te bollshem. Cmimi perfshin dhe nje parkim.

KONTAKT:  ‭+355 69 605 4036‬

Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/vala-mar-residence-1

 • Address Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93